Temsilcilikler

STANDA.

STANDA

Innova Teknoloji olarak bir çok farklı sektörde farklı ürün ve çözümlere sahip olan Standa firmasının 2022 yılının başından itibaren tüm ürün gruplarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başladık.

Standa Ltd. 1987 yılında Vilnius, Litvanya'da kuruldu ve şu anda şirkette 190'dan fazla çalışan çalışıyor. Standa'nın CNC torna, freze ve taşlama makinelerini içeren kendi endüstriyel üssü bulunmaktadır. Standa'nın tasarım departmanı, Standa kataloğunda sunulan standart ürünleri (motorlu ve manuel çeviri ve döndürme aşamaları, hareket kontrolörleri, optik tablalar, titreşim izolasyon sistemleri, optik tutucular ve tutucular, optikler, dpss lazerler vb.) geliştirirken aynı zamanda ekipmanları da geliştirmektedir. OEM müşterileri için. OEM müşterileriyle yapılan anlaşma sonrasında bunun bazı örnekleri bu web sitesinde gösterilmektedir. Standa'nın şu anda birçok lazer ürün geliştirme laboratuvarı bulunmaktadır.

Günümüzde Standa, diyot pompalı lazerler, opto-mekanik bileşenler ve çağdaş hareket kontrol cihazları (doğrudan tahrikli konumlandırıcılar ve hexapod'lar bunların arasında) geliştirmeye ve üretmeye devam ediyor. Standa, Standa ürünlerinin doğru seçimini yapmanıza ve OEM müşterilerimizle birlikte mekanik, optik ve lazer içeren ihtiyaç duyduğunuz ürünleri oluşturmanıza yardımcı olan son derece yetenekli bir pazarlama ekibine sahiptir. Standa ürünleri 90'dan fazla ülkeye dağıtılmakta ve dünya çapında 25'ten fazla şirket tarafından temsil edilmektedir. Ürünlerimizin birçoğu müşterilerimizle olan yakın ilişki ve diyaloglardan ortaya çıkmaktadır. Fikirlerinizi yeni ürünlerimizde de hayata geçirebileceğinizi umuyoruz.

https://www.standa.lt/