Objektifler

Optosigma Objektifler

Optosigma Objektifler

Objektifler mikroskopların iş sonudur, ancak aynı zamanda UV ve IR uygulamalarının yanı sıra yüksek güçlü lazerler gibi diğer birçok uygulamada da kullanım alanları bulmuşlardır. OptoSigma objektifleri 5x ile 100x arasında büyütme seçeneklerine sahiptir ve çeşitli kırılma indislerine sahip numunelere bakmak için küresel sapmayı düzeltmek üzere değiştirilebilen kapak camı telafisi ile de donatılabilir. Ayrıca uzun çalışma mesafeli objektifler de sunuyoruz ve renk sapması düzeltmesi gerekiyorsa OptoSigma ayrıca geniş bant kullanımı için optimize edilmiş yansıtıcı objektifler de sunuyor. Standart hedeflerimiz sonsuza kadar düzeltilmiştir. Tamamen özel hedefler mümkündür, sormanız yeterli.

 

                                                                                                                                               

                                                                                                                                                   

GLASS THICKNESS (0.7 MM AND 1.1 MM) COMPENSATION OBJECTIVES

OptoSigma'nın cam telafili objektifleri, mikroskop lamı kapak camlarının kullanımından kaynaklanan küresel sapma etkilerini düzeltir. Standart düzeltmelerimiz 0,7 ve 1,1 mm içindir, ancak farklı bir şeye ihtiyacınız varsa bize sorun.

Detay İçin

YAG 3-WAVELENGTHS OBJECTIVES (266 NM, 355 NM AND 532 NM)

Darbeli YAG harmonik dalga boyları ve görünür görüntüleme için kullanılacak bir objektif mi arıyorsunuz? OptoSigma'nın 3 dalga boyundaki YAG hedefleri, 266, 355 ve 532 nm'de kullanım için tasarlanmıştır ve 400-500 nm'den görünür gözlem, malzeme işleme uygulamaları için idealdir. Bu YAG hedefleri uzun çalışma mesafelerine, yüksek sayısal açıklıklara (NA) sahiptir ve son derece maliyet avantajlıdır!

Detay İçin

 

 

YAG 2-WAVELENGTHS OBJECTIVES (355 NM AND 532 NM)

Darbeli YAG harmonik dalga boyları ve görünür görüntüleme için kullanılacak bir objektif mi arıyorsunuz? OptoSigma'nın 2 dalga boyundaki YAG hedefleri, malzeme işleme uygulamaları için ideal olan 400-500 nm'den görünür gözlemin yanı sıra 355 ve 532 nm'de kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu YAG hedefleri uzun çalışma mesafelerine, yüksek sayısal açıklıklara (NA) sahiptir ve son derece maliyet avantajlıdır!

Detay İçin

 

UYGULAMALAR

microscopy systems

NEAR ULTRA-VIOLET OBJECTIVES (350 NM - 800 NM)

OptoSigma Yakın UV Objektif Lensleri 355 nm (3. harmonik YAG) lazer ve ayrıca görünür ışıkla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Görünürde renk sapması en aza indirilmiştir, böylece lazerinizin geçtiği aynı mercekten yüksek geçirgenlikle görüntü alabilirsiniz. Bunlar, Modüler Mikroskop Sistemimizi (OUCI) kullanan özel mikroskop konfigürasyonları için çok iyi çalışır.

Detay İçin

 

INFRARED OBJECTIVES (400 NM - 1400 NM)

Detay İçin

 

VISIBLE OBJECTIVES (400 NM - 750 NM)

Görünür dalga boyu aralığında uzun çalışma mesafesine ve sonsuz düzeltmeye ihtiyacınız olduğunda OptoSigma'nın Görünür Hedefleri cevaptır. Görünür Hedeflerimiz 400 ila 700 nm için optimize edilmiştir ve 45 mm veya 90 mm çift odaklı mesafeyle sunulmaktadır. Görünür dalga boyu aralığı üzerinde renk sapması düzeltmesi ile bu hedefler, koaksiyel gözleme sahip görünür lazer sistemleri için kullanılabilir. Zoom mikroskobu için uzun ve ultra uzun çalışma mesafeli objektiflere ihtiyacınız varsa bunlar da sunulmaktadır. Görünür hedeflerimiz, Modüler Mikroskop Sistemimizi (OUCI) kullanan özel mikroskop konfigürasyonlarında çok iyi çalışır.

Detay İçin

REFLECTIVE MICROSCOPE OBJECTIVES LENSES

Bu yansıtıcı Mikroskop objektif lensleri, 350nm ila 7um bant genişliğinde renk sapması için optimize edilmiştir. Çoğunlukla yarı iletken endüstrisinde mikroskop spektrometresi ve arıza analizinde kullanılırlar.

Detay İçin

TUBE LENSES

OptoSigma Tüp Lensleri, YAG (temelden 3. veya 4. harmoniğe kadar) ve Fiber lazerlerin görüntüsüne odaklanmak için sonsuz düzeltilmiş hedeflerimizle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Renk ve küresel sapmaları en aza indirmek için giriş ışığı Tüp Lensin dişli ucuna girmelidir. OptoSigma'nın Tüp Lensleri, OUCI Modüler Mikroskopumuza mükemmel bir şekilde eşlik etmektedir.

Detay İçin

10X Vacuum-Compatible Microscope Objective with X-Ray Aperture, 95mm Parfocal Distance

OBJECTIVE LENS FOR VACUUM WITH X-RAY APERTURE

Optik eksen boyunca bir x-ışını deliğine sahip, vakum ortamı için objektif lens.
Gaz çıkışını önlemek için yüzey işlemi olmayan paslanmaz çelik.
Mercek tamburunun yan tarafındaki mercek arasındaki havayı boşaltmak için gaz gidermeye yönelik bir geçiş deliği.
Deliğin merkezinde X ışınını iletmek için şeffaf bir delik. Şeffaf deliksiz vakum için objektif lens de mevcuttur

Detay İçin