Optik

Eksma Optics Optik Ürünler

Eksma Optics Optik Ürünler

OPTİK BİLEŞENLER

Dielektrik ve metalik aynalar, optik lensler, lazer pencereler, optik prizmalar, polarizasyon optikleri, optik filtreler ve stoklarımızdan hızlı satın alma ve teslimat için mevcut lazer aksesuarları dahil olmak üzere standart EKSMA Optics optik bileşenleri yelpazesini keşfedin veya fiyat teklifi alın. Ayrıca gelişmiş İyon Işını Püskürtmeli (IBS) teknolojisini kullanarak kaplama biriktirmeli çok çeşitli optik malzemelerden özel optik elemanlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

DOĞRUSAL OLMAYAN VE LAZER KRİSTALLERİ

EKSMA Optics, farklı frekans dönüştürme uygulamaları için eksiksiz bir doğrusal olmayan optik kristal serisi sunar. Bu seri BBO, LBO, KTP, KTA, KDP, DKDP, LiIO3, LiNbO3, MgO:LiNbO3, AGS (AgGaS2), AGSe (AgGaSe2) içerir.

FEMTOLINE BİLEŞENLERİ

Femtoline Bileşenleri, geniş bant Ti:Safir ve Yb:KGW/KYW temel ve harmonik dalga boylarına sahip femtosaniye uygulamaları için tasarlanmıştır. Femtoline serisi, yüksek güçlü ultra kısa lazer darbelerine sahip uygulamalar için özel olarak tasarlanmış lazer optikleri içerir - düşük grup gecikme dağılımlı (GDD) lazer aynaları, AR kaplamalı ince lensler, grup hız gecikmesi (GVD) telafi plakaları, yüksek güçlü lazer uygulamaları için değişken zayıflatıcılar. Femtoline Lazer ve Doğrusal Olmayan Kristal bölümü, Ti:Safir lazerlerin SHG ve THG'si için ultra ince BBO kristalleri, Yb:KGW/KYW frekans dönüşümünün SHG'si için BBO ve LBO, verimli üçüncü harmonik nesil için DFG ve Femtokit'ler için ince AgGaS2 kristalleri sunar. femtosaniye Ti:Safir lazer.

OPTİK SİSTEMLER

Optik sistemler, lazer markalama uygulamaları için F-teta tarama lenslerini, Nd:YAG lazer temel ve harmonik dalga boyları için kompakt sabit oranlı ışın genişleticileri ve yakınlaştırma ışın genişleticilerini, Gauss'tan üst şapkaya ışın şekillendirme lenslerini, motorlu veya manuel olarak ayarlanabilen basit teleskop kitlerini içerir. doğrusal polarize lazer ışını veya darbeleri için değişken zayıflatıcılar.

Burada ayrıca hassas uzamsal filtreleri, hassas iğne deliklerini, iris diyaframlarını, değişken tekerlek zayıflatıcılarını ve hava soğutmalı veya su soğutmalı ışın dökümlerini de dahil ettik.

ND:YAG LAZER HATTI BİLEŞENLERİ

Nd:YAG Laser Line bileşenleri aynaları içerir: lazer çizgisi ve çift bantlı aynalar, lazer arka aynalar, lazer çıkış bağlaştırıcıları, lazer harmonik ayırıcılar, lazer ışın ayırıcılar. Burada yansıma önleyici kaplamalı lens kitleri ve yansıma önleyici kaplamalı hassas pencereler bulabilirsiniz. Bununla birlikte, polarize edici optikler, Nd:YAG doğrusal polarize lazer ışını için sıfır dereceli optik veya hava aralıklı dalga plakalarını, düşük ve çoklu dereceli plakaları, polarizasyon düzlemi döndürücülerini ve değişken zayıflatıcıları içerir. Tüm Nd:YAG lazer hattı bileşenleri 1064, 532, 355, 266 nm'ye yönelik sert dielektrik kaplamalarla kaplanmıştır. Nd:YAG Lazer kristalleri, 1064 nm'de ikinci harmonik nesil (SHG), üçüncü harmonik nesil (THG), dördüncü harmonik nesil (4HG) için standart çubukları ve LBO, KTP, KDP, DKDP'yi içerir.

 

Kaplamalar

Metallic Coatings

Dielektrik AynalarBroadBand and Laser Line Mirrors for AOI from 0 to 45°

Metalik Aynalar

Protected Gold Mirrors

Lazer Camlar

Lensler

Aspheric Lenses

Filtreler

Notch Filters

Prizmalar

Corner Cubes

Polarizör Optikler

Zero Order Optically Contacted Wave Plates

UV ve IR Optikler

Magnesium Fluoride (MgF2) Components

Standart Olmayan Aynalar

Rectangular Mirrors

Kristaller

Ti:Sapphire Crystals

Femtoline Bileşenleri

Femtoline Low GDD Ultrafast Mirrors

TOP HAT BEAM SHAPING LENSES

BEAM EXPANDERS

F-Theta Lensler

ND:YAG LASER MIRRORS

Nd:YAG Laser Line Mirrors