Haberler

Innova Teknoloji Haberler

Optosigma firmasının Türkiye distribütörüyüz.

Optosigma firmasının Türkiye distribütörüyüz

Doğru fiyata geniş bir optik / opto-mekanik / hareket sistemleri ve alt sistem seçimi sunan OPTOSIGMA firmasının Türkiye distribütörüyüz.


HÜBNER PHOTONICS firmasının Türkiye distribütörüyüz.

HÜBNER PHOTONICS firmasının Türkiye distribütörüyüz

Tek ve çok hatlı Cobolt lazerler, ayarlanabilir C-WAVE lazerler, C-FLEX lazer birleştiriciler, VALO femtosaniye fiber lazerler ve Terahertz görüntüleyiciler ve spektrometreler dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek performanslı lazerler ve terahertz sistemleri sunan HÜBNER PHOTONICS firmasının Türkiye distribütörüyüz.


Ekspla firmasının Türkiye distribütörüyüz.

Ekspla firmasının Türkiye distribütörüyüz

Özelleştirilmiş sistemlerden küçük ve orta ölçekli OEM serilerine kadar katı hal ve fiber lazerlerin yenilikçi üreticisi, şirket içi Ar-Ge ekibi ve 30 yılı aşkın deneyim, profesyonel lazer tasarımı, kişiselleştirme ve güvenilir ve son teknoloji ürünü ürünlerin üretilmesini sağlayan Ekspla firmasının Türkiye distribütörüyüz.


Light Conversion firmasının Türkiye distribütörüyüz.

Light Conversion firmasının Türkiye distribütörüyüz

Innova Teknoloji, femtosaniyelere odaklanan; amacı ve tutkusu femtosaniyeler olan, ürün portföyünün tamamı ultra hızlı ve ultra hassas olan, endüstriyel ve bilimsel ihtiyaçları karşılamak için güvenilir ve üretken olan ve aynı zamanda esnek ve çok yönlü olan, amacı çeşitli pazarlardan en talepkar müşterileri memnun etmek için doğru dengeyi korumak olan Light Conversion firmasının Türkiye distribütörüyüz.


Fotonik 2017.

Fotonik 2017

29.09.2017 tarihinde Koç Üniversitesi'nde 19. su düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Fotonik 2016.

Fotonik 2016

23.09.2016 tarihinde Bilkent Üniversitesi'nde 18. si düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Fotonik 2015.

Fotonik 2015

18.09.2015 tarihinde Ankara Üniversitesi'nde 17. si düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Day of Light Turkey 2015.

Day of Light Turkey 2015

Bütün akadamisyen ve mühendislerimizi 19 Eylül 2015 Cumartesi günü ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapacağımız Day of Light etkinliğimize bekliyoruz.


Fotonik 2014.

Fotonik 2014

05.09.2016 tarihinde KocaeliÜniversitesi'nde 16. sı düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


NKT Photonics firmasının Türkiye distribütörüyüz.

NKT Photonics firmasının Türkiye distribütörüyüz

Innova Teknoloji, yüksek performanslı fiber lazerler ve fotonik kristal fiberler konusunda market lideri olan NKT Photonics firmasının Türkiye Distribütörü olmuştur.


Veeco firmasının Türkiye Distribütörüyüz.

Veeco firmasının Türkiye Distribütörüyüz

MBE, MOCVD, CVD, PVD ve Ion Beam Sistemlerinde market lideri olan Veeco firmasıyla exclusive distribütörlük anlaşması yaparak Process Equipment marketinde çözümler sunmayı hedefliyoruz.


Yeni optik bakım ve temizlik seti.

Yeni optik bakım ve temizlik seti

İnnova Teknoloji olarak lazer optiklerinizin temizlik ve bakımı için komple bir seti size sunuyoruz. Bu set sayesinde optik elmanlarınızın güvenli bir şekilde temizlik ve bakımını yaparak ömrünü uzatacak ve maaliyetlerinizi azaltacaksınız.