Temsilcilikler

Light Conversion.

Light Conversion

1994 yılında Vilnius Üniversitesi Lazer Araştırma Merkezi'ne dayanan LIGHT CONVERSION, femtosaniye optik parametrik amplifikatörler (OPA'lar) ve Yb tabanlı femtosaniye lazer kaynaklarında öncüdür. Şu anda dünyanın önde gelen femtosaniye lazer üreticilerinden biridir. Lazer tasarımı ve üretiminde kanıtlanmış yetkinliği, en son teknolojiye sahip Ar-Ge tesisleri ve araştırma programlarıyla yakın bağları ile LIGHT CONVERSION, günümüzün endüstriyel, bilimsel ve tıbbi zorlukları için benzersiz çözümler sunmaktadır. Femtosaniye lazerlerimizin güvenilirliği, endüstriyel pazarda 10 yılı aşkın süredir 7/24 çalışan yüzlerce sistem tarafından kanıtlanmıştır. Bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve motivasyonu yüksek profesyonel ekibimizi kullanarak kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Genel merkezi Litvanya'da olan firmanın geniş bir satış ağı ve ürünlerinin binlerce kullanıcısı bulunmaktadır.  

Innova Teknoloji olarak 2023 yılından itibaren Light Conversion firmasının tek yetkili Türkiye distribütörü olarak çalışmaktayız.

Light Conversionfirmasının bilimsel, endüstriyel, medikal veya askeri farklı uygulamalar için kullanılan market lideri lazer ürünleri ve çözümleri firmayı kendi alanında lider duruma getirmiştir.

www.lightcon.com