Temsilcilikler

EKSPLA.

EKSPLA

EKSPLA, Ar-Ge ve endüstriyel uygulamalara yönelik lazerler, lazer sistemleri ve lazer bileşenleri üreticisidir.

Özelleştirilmiş sistemlerden küçük ve orta ölçekli OEM serilerine kadar katı hal ve fiber lazerlerin yenilikçi üreticisi. Şirket içi Ar-Ge ekibi ve 30 yılı aşkın deneyim, profesyonel lazer tasarımı, kişiselleştirme ve güvenilir ve son teknoloji ürünü ürünlerin üretilmesini sağlar.

En iyi 100 üniversiteden 80'i EKSPLA lazerlerini kullanıyor. CERN, NASA, ELI, Max Planck Enstitüleri, Cambridge Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ve Japonya Bilim Üniversitesi gibi müşteriler Ekspla lazerlerine ve sistemlerine güven gösterdi.

Şirket, bilimsel pikosaniye lazerler alanında küresel pazarda lider konumdadır.

Ürünü belirli uygulamalara ve/veya özel OEM gereksinimlerine göre uyarlama yeteneği, EKSPLA'nın temel yetkinliklerinden biridir. Uzun süreli çalışma için tasarlanmış ve zamanında teslim edilmiş güvenilir lazer ekipmanına ihtiyaç duyan müşteriler için EKSPLA, müşterilerin ürün veya araştırmasının benzersiz olmasını sağlayan özel gereksinimler için optimize edilmiş ve özel çözümler sunmaktadır.

Atım süresi, dalga boyu, ortalama güç, atım enerjisi, tekrarlama oranı ve diğerleri gibi çok çeşitli mevcut lazer parametreleri, EKSPLA'dan uygun bir lazer kaynağının seçilmesini ve gerektiğinde çeşitli uygulamalar için uyarlanmasını kolaylaştırır. Çok çeşitli seçenekler, aksesuarlar ve modifikasyonlar, lazerleri gereksinimlerinize daha iyi uyacak şekilde uyarlamanıza olanak tanır.

ABD, İngiltere ve Çin'deki bağlı kuruluşlarımız ve dünya çapında uygun şekilde eğitilmiş lazer mühendislerine sahip 20'den fazla onaylı temsilcilik ofisimiz ile birleştirilmiş son derece istikrarlı ve güvenilir EKSPLA lazerleri, kısa yanıt süresi ve hızlı lazer servis ve bakımı sağlar; bu da arıza sürelerinin kısalmasına ve ömür boyu sahip olma maliyetlerini düşürür.

Ana ürünler femtosaniye, pikosaniye ve nanosaniye lazerler, endüstriyel ultra hızlı lazerler, ultra hızlı fiber lazerler, ayarlanabilir dalga boyu sistemleri, yüksek yoğunluklu lazer sistemleri, spektroskopi sistemleridir.

https://ekspla.com/